Lightning (7.x-1.0-beta5) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Help
fil: Tulong

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: Featured
fil: Itinatampok

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin
