Lightning (7.x-1.0-beta6) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Right Sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Featured
id: Pilihan

en: Left Sidebar
id: Bilah Sisi Kiri

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder
