Lightning (7.x-1.0-beta7) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
