Lightning (7.x-1.0-beta7) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Featured
lt: Svarbus

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Highlighted
lt: Paryškintas
