Lightning (7.x-1.0-beta9) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Highlighted
lv: Izgaismots
