Lightning (7.x-1.0-beta9) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
