Lightning (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Developer Tools
ja: 開発者ツール

en: Featured
ja: 主な

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Lightning
ja: ライトニング

en: Lightning Demo
ja: ライトニングデモ
