Lightning Features (7.x-1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
