Lightning Features (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Article
cs: Článek

en: Tags
cs: Štítky

en: Links
cs: Odkazy

en: Image
cs: Obrázek

en: Add
cs: Přidat

en: Custom
cs: Vlastní

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Address
cs: Adresa

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
cs: Vytvořte nový formulář nebo dotazník přístupný všem uživatelům. Odeslané formuláře a statistiky se zaznamenávají a jsou přístupné uživatelům s příslušným oprávněním.

en: Information
cs: Informace

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Upload an image to go with this article.
cs: Nahrát obrázek k tomuto článku
