Lightning Features (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Article
lv: Raksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Links
lv: Saites

en: Image
lv: Attēls

en: Add
lv: Pievienot

en: Text
lv: Teksts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Address
lv: Adrese

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Webform
lv: Webforma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lv: Izveido jaunu lietotājiem pieejamu formu vai aptauju. Iesniegumu rezultāti un statistika ir pieejama priviliģētiem lietotājiem.

en: Information
lv: Informācija

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Media browser
lv: Mediju pārlūks

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.
