Lightning Features (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Article
ug: ماقالە

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Image
ug: سۈرەت

en: Add
ug: قوشۇش

en: Text
ug: تېكىست

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Address
ug: ئادرېس

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
