Lightning Features (7.x-1.0-beta10) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Media
bn: মাধ্যম
