Lightning Features (7.x-1.0-beta10) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Article
is: Grein

en: Tags
is: Efnisorð

en: Links
is: Hlekkir

en: Image
is: Mynd

en: Add
is: Bæta við

en: Text
is: Texti

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Address
is: Heimilisfang

en: Information
is: Upplýsingar

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
is: Sláðu inn lista af orðum sem lýsa innihaldinu aðskilin með kommu.

en: Upload an image to go with this article.
is: Hlaða upp mynd sem á að fylgja þessari grein.
