Lightning Features (7.x-1.0-beta11) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Article
si: ලිපි

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති
