Lightning Features (7.x-1.0-beta12) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Article
be: Артыкул

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Links
be: Спасылкі

en: Image
be: Малюнак

en: Add
be: Дадаць

en: Text
be: Тэкст

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Media
be: Мультымедыя

en: Webform
be: Анкета

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: Upload an image to go with this article.
be: Загрузіце малюнак да гэтага артыкула
