Lightning Features (7.x-1.0-beta12) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Add
bs: Dodaj

en: Text
bs: Tekst

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Address
bs: Adresa
