Lightning Features (7.x-1.0-beta12) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Article
jv: Artikel

en: Tags
jv: Tautan

en: Links
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Add
jv: Tambah

en: Text
jv: Teks

en: Custom
jv: Kostum

en: Featured
jv: Fitur

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: Upload an image to go with this article.
jv: Unggah gambar karo artikel
