Lightning Features (7.x-1.0-beta12) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ
