Lightning Features (7.x-1.0-beta12) - en to no translation catalogue (21 entries)

en: User interface
no: Brukergrensesnitt

en: Title
no: Tittel

en: Body
no: Brødtekst

en: Content
no: Innhold

en: Article
no: Artikkel

en: Tags
no: Stikkord

en: Links
no: Lenker

en: Image
no: Bilde

en: Add
no: Legg til

en: Text
no: Tekst

en: Custom
no: Tilpasset

en: Thumbnail
no: Miniatyrbilde

en: Address
no: Adresse

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
no: Opprett et nytt spørreskjema som blir tilgjengelig for brukerne. Innsendte data og statistikk blir lagret og gjort tilgjengelig for priviligerte brukere.

en: Information
no: Informasjon

en: Featured
no: Fremhevet

en: Basic page
no: Side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
no: Bruk <em>grunnleggende sider</em> for statisk innhold som «Om oss».

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
no: Skriv inn en liste med ord skilt med komma for å beskrive innholdet ditt.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
no: Bruk <em>artikler</em> for tidssensitivt innhold som nyheter, pressemeldinger eller blogginnlegg.

en: Upload an image to go with this article.
no: Last opp et bilde sammen med denne artikkelen.
