Lightning Features (7.x-1.0-beta13) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Links
ca: Enllaços

en: Image
ca: Imatge

en: Add
ca: Afegeix

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Address
ca: Adreça

en: Webform
ca: Formulari web

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
ca: Creeu un nou formulari o qüestionari accessible pels usuaris. Els resultats enviats i les estadístiques són registrats i accessibles per als usuaris amb privilegis.

en: Information
ca: Informació

en: Featured
ca: Distintiu

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Upload an image to go with this article.
ca: Carregueu una imatge per anar amb aquest article.
