Lightning Features (7.x-1.0-beta13) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
