Lightning Features (7.x-1.0-beta13) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Collection
kn: ಸಂಗ್ರಹ

en: Information
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
