Lightning Features (7.x-1.0-beta13) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Image
se: Govva

en: Add
se: Lasit

en: Text
se: Teaksta
