Lightning Features (7.x-1.0-beta14) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Article
gl: Artigo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Links
gl: Ligazóns

en: Image
gl: Imaxe

en: Add
gl: Engadir

en: Text
gl: Texto

en: Custom
gl: Personalizado

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Address
gl: Enderezo

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Webform
gl: Formulario web

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
gl: Crear un novo formulario ou cuestionario dispoñible para os usuarios. Os resultados e estatísticas dos envíos gárdanse e están dispoñibles a usuarios con ese permiso concedido.

en: Information
gl: Información

en: Featured
gl: Destacado

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Upload an image to go with this article.
gl: Subir unha imaxe para acompañar este artigo.
