Lightning Features (7.x-1.0-beta14) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: Links
ps: تړوني

en: Image
ps: انځور

en: Add
ps: زیاتول

en: Text
ps: متن

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Featured
ps: ځانګړي
