Lightning Features (7.x-1.0-beta15) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Article
et: Artikkel

en: Tags
et: Sildid

en: Links
et: Lingid

en: Image
et: Pilt

en: Add
et: Lisa

en: Text
et: Tekst

en: Custom
et: Kohandatud

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Address
et: Aadress

en: Webform
et: Veebivorm

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
et: Kasutajatele uue vormi või küsimustiku koostamine. Postitused ja nende statistika salvestatakse ning see on saadaval vastavate õigustega kasutajatele.

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Information
et: Andmed

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Upload an image to go with this article.
et: Laadi üles selle artikliga seotud pilt.
