Lightning Features (7.x-1.0-beta15) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Tags
sq: Etiketat

en: Custom
sq: E personalizuar
