Lightning Features (7.x-1.0-beta15) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: Text
ur: متن
