Lightning Features (7.x-1.0-beta16) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Custom
am: ብጁ
