Lightning Features (7.x-1.0-beta16) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Address
my: လိပ်စာ
