Lightning Features (7.x-1.0-beta16) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Article
sl: Članek

en: Tags
sl: Oznake

en: Image
sl: Slika

en: Add
sl: Dodaj

en: Text
sl: Besedilo

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Featured
sl: Izpostavljeno
