Lightning Features (7.x-1.0-beta16) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: Article
tr: Makale

en: Tags
tr: Etiketler

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Image
tr: Resim

en: Add
tr: Ekle

en: Text
tr: Metin

en: Custom
tr: Özel

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Media
tr: Medya

en: Address
tr: Adres

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
tr: Kullanıcılarınızın erişebileceği yeni bir form veya anket oluşturun. Gönderilerin sonuçları, istatistikleri ayrıcalıklı kullanıcılar için erişilebilir halde olacaktır.

en: Information
tr: Bilgi

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
tr: İçeriğinizi açıklamak için virgülle ayrılmış bir sözcük listesi girin.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
tr: <em>Makale</em>leri haber, basın açıklaması, ağ günlüğü (blog) gönderisi gibi zamana duyarlı içerikler için kullanın.

en: Upload an image to go with this article.
tr: Bu yazıyla birlikte yayınlanacak bir resim yükleyin.

en: Landing Page
tr: Açılış Sayfası

en: Add landing page
tr: Açılış sayfası ekle

en: Build <em>landing pages</em> to display content using custom layouts.
tr: İçeriği özelleştirilmiş yerleşim düzeni kullanarak göstermek için <em>açılış sayfaları</em> oluştur.
