Lightning Features (7.x-1.0-beta17) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Article
eo: Artikolo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Links
eo: Ligiloj

en: Image
eo: Bildo

en: Add
eo: Aldonu

en: Text
eo: Teksto

en: Custom
eo: Propra
