Lightning Features (7.x-1.0-beta18) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Article
az: Məqalə

en: Tags
az: Teqlər

en: Links
az: Linklər

en: Image
az: Şəkil

en: Add
az: Əlavə et

en: Text
az: Mətn

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Thumbnail
az: Miniatür
