Lightning Features (7.x-1.0-beta18) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Article
mr: लेख

en: Links
mr: दुवे

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Text
mr: अक्षर

en: Address
mr: पत्ता

en: Basic page
mr: साधे पान
