Lightning Features (7.x-1.0-beta18) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Links
oc: Ligams

en: Image
oc: Imatge

en: Add
oc: Apondre

en: Text
oc: Tèxte

en: Custom
oc: Personalizat

en: Media
oc: Mèdia

en: Address
oc: Adreça

en: Information
oc: Informacions

en: Featured
oc: Distintiu

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: Upload an image to go with this article.
oc: Transferir un imatge per acompanhar aqueste article.
