Lightning Features (7.x-1.0-beta19) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Article
bg: Статия

en: Tags
bg: Таг

en: Links
bg: Връзки

en: Image
bg: Снимка

en: Add
bg: Добави

en: Text
bg: Текст

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Address
bg: Адрес
