Lightning Features (7.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Image
ast: Imaxe

en: Add
ast: Amestar

en: Text
ast: Testu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Basic page
ast: Páxina básica
