Lightning Features (7.x-1.0-beta4) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Article
os: Уац

en: Tags
os: Тегтæ

en: Image
os: Сурæт

en: Add
os: Бафтау
