Lightning Features (7.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: Article
te: వ్యాసం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Links
te: లంకెలు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Add
te: చేర్చు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Address
te: చిరునామా

en: Information
te: సమాచారం

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ
