Lightning Features (7.x-1.0-beta6) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Article
af: Artikel

en: Tags
af: Etikette

en: Image
af: Beeld

en: Add
af: Voeg by
