Lightning Features (7.x-1.0-beta6) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Article
gu: લેખ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Text
gu: લખાણ
