Lightning Features (7.x-1.0-beta7) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Tags
mn: Тагууд

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Image
mn: Зураг

en: Add
mn: Нэмэх

en: Text
mn: Текст

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
