Lightning Features (7.x-1.0-beta8) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Article
mg: Lahatsoratra
