Lightning Features (7.x-1.0-beta8) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Article
sk: Článok

en: Tags
sk: Značky

en: Links
sk: Odkazy

en: Image
sk: Obrázok

en: Add
sk: Pridať

en: Custom
sk: Vlastná

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Address
sk: Adresa

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Webform
sk: Webformulár

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
sk: Vytvorí nový formulár alebo dotazník dostupný pre používateľov. Odoslané odpovede a štatistiky sú zaznamenané a dostupné pre privilegovaných používateľov.

en: Information
sk: Informácia

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Upload an image to go with this article.
sk: Nahrajte sprievodný obrázok k článku.
