Lightning Features (7.x-1.0-beta8) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Title
th: หัวข้อ

en: Links
th: ลิงก์

en: Add
th: เพิ่ม

en: Text
th: ข้อความ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Media
th: สื่อ

en: Address
th: ที่อยู่

en: Landing Page
th: หน้าเว็บไซต์ลูกค้า
