Lightning Features (7.x-1.0-beta9) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Article
ne: लेख

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Media
ne: मिडिया

en: Featured
ne: फेचर्ड
