Lightning Features (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Article
eu: Artikulua

en: Tags
eu: Etiketak

en: Links
eu: Estekak

en: Image
eu: Irudia

en: Add
eu: Gehitu

en: Text
eu: Testua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Address
eu: Helbidea

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Information
eu: Informazioa

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Alternate
eu: Txandakatu
