Lightning Features (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Article
ka: სტატია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Links
ka: ბმულები

en: Image
ka: სურათი

en: Add
ka: დამატება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Media
ka: მედია
