Lightning Features (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Article
kk: Мақала

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Image
kk: Сурет

en: Text
kk: Текст

en: Custom
kk: Өзгертпелі
